Špačkův rodinný koncert

  Srdečně Vás všechny zveme na koncert rodiny Špačkovy dne 24. září 2019 v 19 hod do Salesiánského divadla.  

Nezaplacené vstupenky budeme vracet 10.9. zpět do prodeje. Pokud máte o koncert zájem, prosím, napište nám nebo zavolejte!

Kontakt: spackova@sdb.cz nebo 734 648 946, 283 029 311

Vstupenky je možné zakoupit v září, každý všední den na recepci Salesiánského centra od 9 – 20 hod. O prázdninách se vstupenky prodávat nebudou. (Pozor, recepce sídlí, během přestavby vstupu, na hřišti. Směrovky vás navedou).

plakat-v-jpg.jpg

Účinkují: Josef Špaček sen. (violoncello), Josef Špaček jun. (housle), Petr Špaček (violoncello), Jana Špačková (flétna, klavír), Jakub Špaček (klavír, housle). Slovem a úryvky z knihy Špačci ve fraku 4. díl, bude koncert provázet Eva Špačková.

Na programu uslyšíte skladby od W. A. Mozarta, J. Suka, E. Ysaÿe, F. Poulenca,  Z. Kodályho, L. van Beethovena, S. Rachmaninova ad.

Ceny vstupenek jsou 350,- a 400,- Kč.  Vstupenka za 400,- je sponzorská a při zakoupení obdržíte i soutěžní číslo, které postoupí do soutěže o ceny. Cena vstupenky 350,- je samostatná vstupenka bez soutěžního čísla. Na plánku divadla jsou vyznačena místa pro sponzorské vstupenky.

Informace o platbě:

Rezervované vstupenky je nutné zaplatit hotově nebo převodem na č. ú. veřejné sbírky 2701348797/2010 do 6. září 2019. Po tomto datu budou nezaplacené vstupenky vráceny opět do prodeje pro další zájemce.

Platba vstupenek - možná dvěma způsoby:

90% ze vstupného bude věnováno na rekonstrukci vstupních prostor do Salesiánského centra. Informace zde: rekonstrukce vstupních prostor

Výtěžek z koncertu bude věnován na rekonstrukci vstupu Salesiánského centra. Vstupenky je možné zakoupit v červnu a v září, každý všední den na recepci Salesiánského centra od 9 – 20 hod. O prázdninách se vstupenky prodávat nebudou. (Pozor, recepce sídlí, během přestavby vstupu, na hřišti. Směrovky vás navedou).  

Soutěž o ceny: Ceny vstupenek jsou 350,- a 400,- Kč.  Vstupenka za 400,- je sponzorská a při zakoupení obdržíte i soutěžní číslo, které postoupí do soutěže o ceny. Cena vstupenky 350,- je vstupenka bez soutěžního čísla. Pokud budete chtít soutěžní číslo přikoupit, bude to možné (v jakémkoliv množství) na recepci Salesiánského centra nebo přímo během koncertu v divadle. Čím více soutěžních čísel, tím větší šance na výhru. 1 soutěžní číslo/50,- Kč.

 V soutěži o ceny můžete vyhrát 3 x knihu Špačci ve fraku 4. díl se všemi podpisy účinkujících. 3 x velkou ručně zdobenou svíci z Galerie Aniretak. 1 svíce/500,- Kč. 2 x krabičku s 8 dortíky, každá za 450,- Kč a poukázku na dort dle vlastního výběru v hodnotě 1 000,- Kč od bezlepkové pekárny Mlska. Všem dárcům děkujeme za dárky do soutěže o ceny, i vám všem, kteří nás přijdete na koncert podpořit.

Výhry:

Spacci-Banner-pro-web.jpg

Vstupenky je možné rezervovat na e-mail: spackova@sdb.cz, tel: 734648946. rezervované vstupenky je nutné uhradit nejpozději do 6. září 2019. po tomto datu nezaplacené vstupenky vracíme zpět do prodeje.

Salesianske-divadlo-planek-Benefice-24092019.jpg