Tábory

Chaloupky, tábory a pobytové akce

 

Přihlašování na tábory a pobytové akce v dolní části stránky!


Salesiánské chaloupky mají své typické rysy. A to:

 • snahu o rodinnou atmosférou a individuálním přístupem,
 • menší skupinou účastníků (10 - 40 dětí),
 • vycházející z pedagogiky Dona Boska a z křesťanských základů.
 • Chaloupky jsou otevřeny všem dětem bez rozdílu, pro různé věkové skupiny s rozličným zaměřením.
 • U některých chaloupek je zvykem se setkávat s účastníky i v průběhu školního roku na pravidelných schůzkách a na víkendových akcích.
 • Pro děti a mládež pořádáme dva typy táborů. Jedná se o chaloupky konané mimo hl. m. Prahu a příměstské tábory realizované přímo v Salesiánském středisku mládeže v Praze-Kobylisích.

  Na koho se mám obrátit, pokud mě něco zajímá?
  Napiš koordinátorovi chaloupek Dominiku Vachudovi na dominik.vachuda@strediskokobylisy.cz 
         
                                           start-030.jpg

Chaloupky 2023
Informace o platbách za letní tábory a pravidla případných storno poplatků. Najdete ve Vnitřním řádu (příloha 2), který je k dispozici na webu střediska – zde.
Termín platby za letní tábor
Úhradu za tábor je třeba provést do 10 kalendářních dní od obdržení přihlášky. Pokud nebude platba provedena a vy se s námi nedomluvíte například na rozkladu platby z důvodu finanční tísně, popř. dalších problémů, může být rezervace místa na táboře pro vaše dítě zrušena. Potřebu změnit termín platby hlaste na e-mail: chaloupky@sdb.cz, tel: 734648946, 283029311.
Financování chaloupek
Pro školní rok 2022/23 je program na příměstských táborech pro starší děti dotován z OP JAK.
Budeme moc rádi, pokud přispějete dětem na salesiánské chaloupky. Přispět na chaloupky je možné na č.ú: 2001198943/2010 (Fio banka). Děkujeme! Na vyžádání na e-mail: spackova@sdb.cz, vystavíme potvrzení o poskytnutí daru. Děkujeme také všem dárcům, kteří v loňském roce přispěli dětem na tábory.
Pokud se přihlašujete na tábor poprvé, nezapomeňte se napřed registrovat a sice zde:

Pravidla přijímání dětí na tábory – chaloupky
Na tábory a chaloupky jsou přednostně přihlašovány děti, které již na chaloupkách nebo táborech byly v loňském roce (z důvodu kontinuity programů a navázaných přátelských vazeb). Tato možnost platí vždy pouze v prvním únorovém týdnu. (V roce 2023 nejpozději do 7. 2. 2023).
Pokud se v této době nepřihlásí děti, které se chaloupek, táborů, účastnily v předcházejícím roce, postupujeme místa dalším zájemcům v pořadí, v kterém se přihlásili.

Pozor!
Děti, které se hlásí na tábory, chaloupky, musí mít vychozenou 1. třídu. (toto pravidlo neplatí po příměstský tábor pro nejmenší) 
Hlásíte-li k nám dítě na tábor, prosíme vás o poskytnutí úplných informací o zdravotním stavu a dalších důležitých informací (např. výchovné problémy, specifické stravovací návyky, těžkosti s usínáním, hyperaktivita, plachost dítěte, plačtivost, atp.). Tím nám pomůžete zajistit pro celou skupinu dětí odpovídající péči. Předejdeme tak nečekaným zjištěním až v průběhu tábora, které často přinesou nejednu komplikaci. Pokud se na akci sejde více dětí se specifickými potřebami, o kterých předem nevíme, nejsme schopni zajistit ani odpovídající počet vedoucích. Předem děkujeme za vaši důvěru a upřímnost. Tyto informace prosím uveďte do položky Upozornění na zdravotní stav.
Bezinfekčnost stáhněte zde
Návod na přihlašování zde
Přihlašování na ostatní akce během školního roku najdete v systému Domeček
Pravidla slev zde
Pokud obdržíte oznámení o přijetí vašeho dítěte na chaloupku, tábor, prosíme o úhradu příslušné částky převodem z účtu do deseti kalendářních dnů po obdržení přihlášky.

Pokud váháte, jaký tábor, chaloupku pro své dítě vybrat, podívejte se na video, obrázky napoví.

Leták ke stažení zde

   Chaloupky-2023.jpg

Nenašly se žádné výsledky.