Tábory

Ministerstvo zdravotnictví v posledních dnech vydává upřesňující pokyny o tom, jak mají vypadat letní akce. Hlavní zprávou však je, že je tedy   potvrzeno, že tábory se mohou konat a můžeme se
už s jistotou těšit na další léto!

Další informace najdete zde. Letní akce a COVID-19

07-Tabory-chaloupky-2021.jpg

Tento rok začalo přihlašování na tábory a chaloupky 1. února 2021 od 9 hodin dopoledne.
Pokud se přihlašujete na tábor poprvé, nezapomeňte se napřed registrovat a sice zde: https://strediskokobylisy.iddm.cz/prihlaseni

Final-FIN-Chaloupky-2021-02-20012021.jpg


Leták ke stažení zde


  • Pravidla přijímání dětí na tábory - chaloupky

Přihlašování na letní tábory a chaloupky bude zahájeno od 1. února 2021.
Na tábory a chaloupky  jsou přednostně přihlašovány děti, které již na chaloupkách nebo táborech byly v loňském roce (z důvodu kontinuity programů a navázaných přátelských vazeb). Tato možnost platí vždy pouze v prvním únorovém týdnu. (V roce 2021 nejpozději do 7. 2. 2021).
Pokud se v této době nepřihlásí děti, které se chaloupek, táborů, účastnily v předcházejícím roce, postupujeme místa dalším zájemcům v pořadí, v kterém se přihlásili.

Pozor!
- Děti, které se hlásí na tábory, chaloupky, musí mít vychozenou 1. třídu. (toto pravidlo neplatí po příměstský tábor pro nejmenší) 
- Hlásíte-li k nám dítě na tábor, prosíme vás o poskytnutí úplných informací o zdravotním stavu a dalších důležitých informací (např. výchovné problémy, specifické stravovací návyky, těžkosti s usínáním, hyperaktivita, plachost dítěte, plačtivost, atp.). Tím nám pomůžete zajistit pro celou skupinu dětí odpovídající péči. Předejdeme tak nečekaným zjištěním až v průběhu tábora, které často přinesou nejednu komplikaci. Pokud se na akci sejde více dětí se specifickými potřebami, o kterých předem nevíme, nejsme schopni zajistit ani odpovídající počet vedoucích. Předem děkujeme za vaši důvěru a upřímnost. Tyto informace prosím uveďte do položky Upozornění na zdravotní stav.

Pokud obdržíte oznámení o přijetí vašeho dítěte na chaloupku, tábor, prosíme o úhradu příslušné částky převodem z účtu nejpozději do konce března, v případě pozdějšího přihlášení je nutné platbu provést do pěti dnů po přihlášení.

V případě, že bude vyhlášen nouzový stav a děti nebudou moci na tábor odjet, budeme vracet uhrazené částky za tábory v plné výši na účet, z kterého jste dítěti platbu zaslali.Nenašly se žádné výsledky.