Tábory

Chaloupky a tábory


Salesiánské chaloupky mají své typické rysy. A to:
snahu o rodinnou atmosférou a individuálním přístupem,
menší skupinou účastníků (10 - 40 dětí),
vycházejíce z pedagogiky Dona Boska a z křesťanských základů.
Chaloupky jsou otevřeny všem dětem bez rozdílu, pro různé věkové skupiny s rozličným zaměřením.
U některých chaloupek je zvykem se setkávat s účastníky i v průběhu školního roku na pravidelných schůzkách a na víkendových akcích.
Pro děti a mládež pořádáme dva typy táborů. Jedná se o chaloupky konané mimo hl. m. Prahu a příměstské tábory realizované přímo v Salesiánském středisku mládeže v Praze-Kobylisích.

Na koho se mám obrátit, pokud mě něco zajímá?

Napiš koordinátorovi chaloupek Dominiku Vachudovi na dominik.vachuda@strediskokobylisy.cz 
                                                start-030.jpg


Chaloupky 2022
Pozor změny!
Rádi bychom vás upozornili na změny, týkající se plateb za letní tábory a případných storno poplatků. Prosíme, seznamte se s nimi v aktualizovaném znění Vnitřního řádu (příloha 2), který je k dispozici na webu střediska – zde.
Zásadní změna je v termínu platby za letní tábor. 
Úhradu za tábor je třeba nově provést do 10-ti kalendářních dní od obdržení přihlášky. Pokud nebude platba provedena a vy se s námi nedomluvíte například na rozkladu platby z důvodu finanční tísně, může být rezervace místa na táboře pro vaše dítě zrušena.

Důležitá změna nás také čeká ve financování chaloupek. 
V tomto školním roce nemůžeme počítat, z důvodu změny podmínek, s dotacemi od institucí na tábory a na akce dětí, což s sebou přináší zvýšení cen. Přispět na tábory dětem je možné na č.ú: 2001198943/2010 (Fio banka). Děkujeme! Na vyžádání na e-mail: spackova@sdb.cz, vystavíme potvrzení o poskytnutí daru. Děkujeme také všem dárcům, kteří v loňském roce přispěli dětem na tábory.Pokud se přihlašujete na tábor poprvé, nezapomeňte se napřed registrovat a sice zde:

Pravidla přijímání dětí na tábory - chaloupky
Na tábory a chaloupky  jsou přednostně přihlašovány děti, které již na chaloupkách nebo táborech byly v loňském roce (z důvodu kontinuity programů a navázaných přátelských vazeb). Tato možnost platí vždy pouze v prvním únorovém týdnu. (V roce 2022 nejpozději do 7. 2. 2022).
Pokud se v této době nepřihlásí děti, které se chaloupek, táborů, účastnily v předcházejícím roce, postupujeme místa dalším zájemcům v pořadí, v kterém se přihlásili.

Pozor!
Děti, které se hlásí na tábory, chaloupky, musí mít vychozenou 1. třídu. (toto pravidlo neplatí po příměstský tábor pro nejmenší) 
Hlásíte-li k nám dítě na tábor, prosíme vás o poskytnutí úplných informací o zdravotním stavu a dalších důležitých informací (např. výchovné problémy, specifické stravovací návyky, těžkosti s usínáním, hyperaktivita, plachost dítěte, plačtivost, atp.). Tím nám pomůžete zajistit pro celou skupinu dětí odpovídající péči. Předejdeme tak nečekaným zjištěním až v průběhu tábora, které často přinesou nejednu komplikaci. Pokud se na akci sejde více dětí se specifickými potřebami, o kterých předem nevíme, nejsme schopni zajistit ani odpovídající počet vedoucích. Předem děkujeme za vaši důvěru a upřímnost. Tyto informace prosím uveďte do položky Upozornění na zdravotní stav.

  • Bezinfekčnost stáhněte zde
  • návod na přihlašování zde
  • Přihlašování na ostatní akce během školního roku najdete v systému Domeček
  • Pravidla slev zde
  • Pokud obdržíte oznámení o přijetí vašeho dítěte na chaloupku, tábor, prosíme o úhradu příslušné částky převodem z účtu do deseti kalendářních dnů po obdržení přihlášky.
V případě, že nastanou komplikace z důvodu epidemie a děti nebudou moci z nařízení vlády na tábor odjet, budeme vracet uhrazené částky za tábory v plné výši na účet, z kterého jste dítěti platbu zaslali.


Přihlašování na tábory zde:  (v dolní části stránky)

Pokud váháte, jaký tábor, chaloupku pro své dítě vybrat, podívejte se na video, obrázky napoví.


Leták ke stažení zde

Chaloupky-2022.jpg
 


 

Nenašly se žádné výsledky.