Aktuální dění

Aktuality

E-GAMIMG ve Vrtuli

aneb sport, který je zatím přehlížen

Ve Vrtuli si nepotrpíme na novoroční předsevzetí, avšak vždy se čelem a s otevřenou myslí postavíme vstříc novým výzvám. Jedna z nich nás čekala hned v prvním týdnu nového roku.
Takzvaný E-SPORT má v poslední době ohromný úspěch u mladých lidí a nejen u nich. Trendy letí tak rychle, že často se nestačí dospělí ani divit tomu, co se jim snaží jejich děti pomocí moderních technologií vysvětlit.
Ve Vrtuli po půlročním zajišťování technických prostředků se uskutečnil historicky první zápas v počítačových hrách, podle profesionálních pravidel. Následně nám ještě měsíc zabrala příprava akce, neboť ji z poloviny organizoval sám klient naší služby. Turnaj trval přes 4 hodin, a i přesto, že nakonec zvítězil ke vší nepředpovídatelnosti tým pracovníků, byla nakonec akce velmi zábavná a povedená, a všichni účastníci o ní ještě týden mluvili.
Ve Vrtuli je práce s trendy mezi mladistvými denní chléb. E-Gaming ve Vrtuli je jen důkazem, že se nebojíme i složitějších témat, která nejsou ve společnosti dostatečně probíraná.