Lezecká stěna

 

Zápis na školní rok 2021/22

 

Lezeckých kroužků máme celkem 15, rozložených do každého dne v týdnu. Věkové kategorie jsou 5-7 let, 8-10 let, 11-13 let a 14-17 let.

 

Přihlašování pro děti, které k nám do lezeckých kroužků ještě nechodily.  

Zápis do lezeckých kroužků pro děti, které se k nám přihlašují poprvé, má 2 části. Nejprve se musíte přihlásit na osobní zápis do kroužku přes webové stránky. To bude možné od 1. září od 9:00. V tuto chvíli nebudete přihlášeni na kroužek, ale pouze na osobní zápis, který bude probíhat od 6.- 9. září. Po vyplnění přihlášky Vám do 3 dní přijde email s informacemi, jak postupovat dále. Spolu s informacemi přijde i odkaz na kalendář. V kalendáři si vyberete datum a čas, který se Vám nejvíce hodí pro osobní zápis do kroužku. Čím dříve se přihlásíte, tím více časových možností budete mít na výběr. Není zaručeno, že pokud si vyberete 9. září v 17:30 (poslední možný), bude ve Vámi zvoleném kroužku ještě místo. Jinak řečeno - nebudete si moci vybírat den, ve kterém Vaše dítě bude do kroužku docházet.

Pokud si čímkoliv nejste jisti, můžete se podívat na náš video návod pro zápis do lezeckých kroužků - Návod

 

Možná si říkáte, proč chceme děti vidět a nemůžete se zkrátka rovnou přihlásit do kroužků. Snažíme se, aby lezecké skupiny byly co nejvíce vyrovnané. Při zařazování dětí do kroužků rozhoduje nejen věk dětí, ale také jejich pohybové vlohy a psychická vyzrálost. Z tohoto důvodu je pro nás osobní zápis nezbytný.

 

Ještě stojí za zodpovězení jedna otázka, která Vás možná napadá a to - proč není v mé kategorii žádné místo i když se přihlašuji mezi prvními? Jde o to, že jsme rádi, když se děti věnují lezení dlouhodobě, a rádi bychom je v tom podpořili. Z tohoto důvodu mají při přihlašování na kroužky přednost děti, které již navštěvovaly kroužek minulý školní rok. Přihlašování dětí, které pokračují, říkáme předzápis a probíhá vždy na konci června. Z tohoto důvodu ve vaší kategorii možná není místo.

 

Děkujeme za pochopení a pokud máte více otázek, můžete se obrátit na email stena@strediskokobylisy.cz

 

Přihlašování na lezecké kroužky pro děti, které již kroužek navštěvují 

Jsme rádi, když se děti věnují lezení dlouhodobě, a rádi bychom je v tom podpořili. Z tohoto důvodu mají při přihlašování na kroužky

přednost děti, které již navštěvovaly kroužek minulý školní rok. Přihlašování dětí, které pokračují, říkáme předzápis a probíhá vždy na konci června. Informace o předzápise dostávají rodiče emailem.

 DSCN8727.JPG