Lezecká stěna

 

Zápis na školní rok 2021/22

 

Lezeckých kroužků máme celkem 15. Jsou rozloženy do 5-ti pracovních dní v týdnu. Věkové kategorie jsou 5-7 let, 8-10 let, 11-13 let a 14-17 let.

 

Jak probíhá přihlašování nových dětí, které k nám do lezeckých kroužků ještě nechodily?

 

Zápis do lezeckých kroužků pro děti, které se k nám přihlašují poprvé, má 2 části: 1. přihlášení na osobní schůzku, 2. osobní (rozřazovací) schůzka v rámci, které dojde k zařazení dítěte do konkrétního kroužku nebo k jeho nezařazení do lezeckých aktivit.

 

Jak postupovat, když chci své dítě přihlásit do lezeckého kroužku u salesiánů, do kterého ještě nikdy nechodil?

 

    1. Přihlásit se prostřednictvím webových stránek na osobní (rozřazovací) schůzku. Přihlášením na tuto schůzku vaše dítě ještě není přihlášeno do kroužku, jen na osobní (rozřazovací) schůzku.
    2. Přihlašování na tyto schůzky je možné od 1. září 2021, od 9 hodin.
    3. Po vyplnění přihlášky vám do 3 dní přijde email s informacemi, jak postupovat dále. Spolu s informacemi přijde i odkaz na kalendář. V kalendáři si vyberete datum a čas, který se Vám nejvíce hodí pro osobní zápis do kroužku. Čím dříve se přihlásíte, tím více časových možností budete mít na výběr. 
    4. Přijít na osobní (rozřazovací) schůzku. Schůzky se konají do 6. do 9. září 2021.
    5. Na schůzce bude posuzována fyzická zralost zájemců o lezecké kroužky, na základě které budou děti rozřazeny do podobně výkonnostně silných skupin.

 

Upozornění: Není zaručeno, že pokud zvolíte poslední možný termín, tj. 9. září 2021 v 17:30, bude ve Vámi zvoleném kroužku ještě místo; tedy nebudete si moci vybírat den, ve kterém Vaše dítě bude do kroužku docházet.

 

Pokud si čímkoliv nejste jisti, můžete se podívat na náš video návod pro zápis do lezeckých kroužků - Návod

 

Možná si říkáte:

 

Proč to dělají salesiáni tak složité a chtějí děti vidět předem? Proč nemůžeme děti hlásit do kroužků rovnou?

Chtějí je vidět proto, protože se lektoři snaží, aby lezecké skupiny byly co nejvíce vyrovnané. Při zařazování dětí do kroužků rozhoduje nejen věk dětí, ale také jejich pohybové vlohy a psychická vyzrálost. Z tohoto důvodu osobní schůzka nezbytná.

 

Proč není v mé kategorii žádné místo i když se přihlašuji mezi prvními? V salesiánském středisku je preferována dlouhodobější práci s dětmi Z tohoto důvodu mají při přihlašování na kroužky přednost děti, které již navštěvovaly kroužek v předchozím školním roce. Děti, které chtějí v zájmové aktivitě pokračovat mají možnost se zapsat již v červnu.  Pokud se počet míst v tomto měsíci plně vyčerpá, nezbývá již místo pro nové účastníky, kteří se přihlašují v září. 

 

V případě dalších otázek se na nás obracejte prostřednictvím e-mailu: stena@strediskokobylisy.cz

 

Přihlašování na lezecké kroužky pro děti, které již kroužek navštěvují 

Jsme rádi, když se děti věnují lezení dlouhodobě, a rádi bychom je v tom podpořili. Z tohoto důvodu mají při přihlašování na kroužky

přednost děti, které již navštěvovaly kroužek minulý školní rok. Přihlašování dětí, které pokračují, říkáme předzápis a probíhá vždy na konci června. Informace o předzápise dostávají rodiče emailem.

 DSCN8727.JPG