Aktuální dění

Aktuality

Jak mluvit o duševním zdraví s dospívajícími?

Srdečně zveme všechny do klubu Vrtule!

V rámci týdne nízkoprahových klubů bychom vás rádi pozvali na besedu s Honzou Vališem na téma Jak mluvit o duševním zdraví s dospívajícími.

Během besedy se můžete dozvědět o aktuálních trendech týkající se duševního zdraví dospívajících z pohledu terapeuta a dlouholetého sociálního pracovníka s mládeží. Dozvíte se tipy, které mohou být při práci s mladými lidmi užitečný, a případně také odpovědi na otázky týkající se tohoto tématu. 
Beseda se koná 21. září 2023 od 18:00 - 18:30 (příchod), v nových prostorách Nízkoprahového klubu Vrtule.

Týden nízkoprahových klubů se zaměří na duševní zdraví dětí a dospívajících, spolupráci se školami i situaci dětí a dospívajících z Ukrajiny. Připojí se k němu i nízkoprahový klub Vrtule ze Salesiánského střediska mládeže.


Již posedmnácté pořádá Česká asociace streetwork na konci září Týden nízkoprahových klubů. Široké veřejnosti se během něj otevřou nízkoprahové kluby pro děti a mládež z celé republiky. Letošní ročník celé akce se podrobněji zaměří na oblast duševního zdraví dětí a dospívajících, na to jak mohou nízkoprahové kluby i další sociální služby účinně spolupracovat se školami i na to, jak kluby pracují s dětmi a dospívajícími, kteří do Česka odešli z území napadané Ukrajiny kvůli probíhající válce. Náš klub Vrtule vás zve k nahlédnutí do svého fungování a na akci “Jak mluvit o duševním zdraví s dospívajícími”, která se bude konat 21. září 2023 v nízkoprahovém klubu Vrtule, Kobyliské nám. 640/11, Praha – Kobylisy od 18 hod.

1-2-.png

2-2-.png