Aktuální dění

Aktuality

Lezecké závody a fotbalové turnaje v Plzni

Letošní jaro se sportovně vyžíváme v Plzni. Naši lezci se úspěšně zúčastnili lezeckých závodů a fotbalisti turnajů.

V letošním školním roce se naši závodníci a závodnice zúčastnili lezeckých závodů Z(S)ales Cup v Plzni téměř ve všech kategoriích.
První místa obsadili Štěpán, Tina a Lucka. Třetí místo obsadil Lukáš a čtvrté Zuzka. Gratulujeme. Karolína

V sobotu 25.3. 2023 se 14 fotbalistů vydalo do Plzně poměřit síly z celky z Teplic, Plzně, Brna, Ostravy a Ukrajiny. Fotbalistům starší kategorie se velmi dařilo a po vyrovnaných zápasech skončili na druhém místě. Od prvního místa je dělil jeden obdržený gól. Mladší fotbalisté (a jedna fotbalistka) sbírali teprve zápasové zkušenosti a ve většině zápasů se jim nedařilo vyzrát na obranu soupeře. V celkovém pořadí skončili na pátém místě. Každopádně turnaj byl velmi povedený a jsme rádi, že jsem se mohli zůčastnit. Dan