Aktuální dění

Aktuality

Otevření venkovní stěny 2022

Jaro volá. Naše venkovka vypadá bez chytů jako strom bez listí.

V neděli 1. května jsme se sešli, abychom svátek práce oslavili prací. Na fotografiích můžete vidět 11 odvážlivců, kteří se nebojí úporné dřiny a hýří kreativitou.

Zvolili jsme si nelehký cíl. Vytvořit cesty pro malé i velké lezce, které budou dávat smysl, budou výzvou a bude radost je lézt.

Plány jsme měli velké, a i když někteří z nás drželi v ruce poprvé imbus nebo se teprve dozvěděli, že existuje něco jako “buldok” (narážecí matice), podařilo se nám dojít zdárně k cíli. Někteří z nás čelili strachu z pavouků, kterými se to uvnitř ve venkovní stěně jenom hemží. Celkem jsme postavili 32 bouldrů. 

Díky Lucce, Márovi, Bětce, Beátě, Matyášovi, Michalovi, Tee, Emě, Elišce a Nelly. Už se těším, až si cesty přelezu.

Karolína, vedoucí Stěny