Aktuální dění

Aktuality

Salesiánské středisko mládeže kupuje auto

Poslední dva roky jsme přemýšleli, zda pořídit pro činnost s dětmi v Salesiánském středisku mládeže nové auto.

Ukazuje se, že stávající Ford Transit z roku 2006 má stále více závad a proto není vhodný pro spolehlivou přepravu lidí a materiálu.  Z tohoto důvodu jsme se rozhodli pořídit auto, které by bylo pro naši činnost s dětmi spolehlivé. Auto již máme vyhlédnuté. Bude se pořizovat devítimístný Ford Transit, který bude sloužit dětem na odvoz batohů, sportovního a dalšího materiálu na tábory, zásobování chaloupek, bude využíván pro menší skupiny dětí na víkendovky apod. Bez velkého auta se naše činnost prostě neobejde a již není možné využívat auto, které je v současné době v nevyhovujícím technickém stavu. Částka za nové auto je 799 000,- Kč. Částku  450 tis. již máme přislíbenu z jiných zdrojů, do cílové částky potřebujeme sehnat ještě 350 tis. Budeme vděčni za každý váš dar!

Přispět na auto je možné na číslo účtu veřejné sbírky: 2501751397/2010 (Fio banka) nebo v hotovosti v kanceláři Evy Špačkové. (Kontakt: spackova@sdb.cz; tel: 734 648 946, 283 029 311). Zde je možné obdržet potvrzení o poskytnutí daru ke snížení základu daně. 

Každý, kdo zašle dar ve výši 500,- Kč a výše do 31. 12. 2022 a uvede na sebe kontakt do zprávy pro příjemce nebo vyplní formulář pro potvrzení o daru. (Formulář zde), bude zařazen do slosování o cenu pro dárce.  Tři vylosovaní dárci  (3 kontakty) obdrží od nás stavebnici Lego v hodnotě cca 1 000,- Kč. Důležitou podmínkou pro zařazení do slosování je váš kontakt! 

Losování proběhne v polovině ledna 2023. Jméno vylosovaného dárce zveřejníme na našem webu
a sociálních sítích. 

Všem dárcům srdečně děkujeme!