Aktuální dění

Aktuality

Vrácení peněz za neodučené hodiny (covid-19) ve školním roce 2020/21

Jak na vrácení peněz za neodučené hodiny? Čtěte dále. Středisko ale srdečně děkuje všem, kteří si o vratku nepožádají.

  • Vážení rodiče,
  • chtěli bychom Vás informovat o možnosti vrácení plateb za neodučené hodiny. Pozor! Tato nabídka se ale nevztahuje na rodiče dětí
    z CPR, kteří platili kroužky pouze na 1. pololetí. (Těmto rodičům již tato možnost byla nabídnuta dříve a vratky jsou uzavřené).
  • Důsledky protipandemických opatření se negativně projevují v rozpočtech domácností i organizací. Chápeme, že vrácení příspěvku za kroužek může rodinnému rozpočtu pomoci. Proto nabízíme možnost o vratku požádat.
  • Děkujeme velmi také všem, kteří si o vratku nepožádají, pomohou tímto gestem Salesiánskému středisku mládeže zvládnout toto náročné covid - období. 

Pokud je z Vaší strany zájem o vrácení části plateb (dle skutečně odučených hodin), prosíme, vyplňte on-line formulář na našem webu nejpozději do 18.6. 2021.

Pozor! Jeden formulář platí pouze pro jeden kroužek. Pokud máte více kroužků, musíte vyplnit za každý kroužek samostatně. 
Info: VS je číslo, pod kterým je Vaše dítě zapsáno do kroužku, uvádíte jej při platbě. (VS je uvedeno dole na přihlášce v platebních údajích). Velmi nám usnadníte práci, pokud VS do formuláře uvedete. Děkujeme!
Platby budeme vracet v průběhu července a srpna. Upozorňujeme, že platby je možné vrátit pouze na číslo účtu, z kterého byla platba uhrazena. Na jiná čísla účtu nebude možné platbu zaslat. 
Rádi bychom také upozornili, že platby bude možné pouze vrátit, nebude možné uplatnit z částky za neodučené hodiny slevu na další školní rok.
O provedené platbě Vás budeme informovat e-mailem. 

Dotazy směřujte na kontakt: spackova@sdb.cz, tel: 283029311, 734648946