Ambroš Ladies Orchestra

Benefice

ALO-Plakat-A4-web-facebook.jpg

Srdečně Vás všechny zveme na koncert
Ambroš Ladies Orchestra
dne 5. listopadu 2019
od 19 hodin do Salesiánského divadla.  

 

 

Účinkují

Sólista Miroslav Ambroš, přední český houslista a poslední žák a umělecký spoluhráč legendárného Mistra Josefa Suka a dvanáct talentovaných umělkyň.

 

Čím je orchestr výjimečný

ALO vzniklo na konci roku 2017 a v současné době v České republice neexistuje žádný jiný smyčcový orchestr, ve kterém hrají pouze dámy. Ojedinělý je i v evropském měřítku.

 

Orchestr je složen z dvanácti talentovaných umělkyň z předních českých symfonických orchestrů – Česká filharmonie, SOČR, FOK, Orchestr Národního divadla a další. První koncertní mistryní ALO je předloňská vítězka mezinárodní hudební soutěže Pražské Jaro, houslistka Olga Šroubková, pozici druhé koncertní mistryně zastává houslistka Táňa Vejvodová.

 

Více o souboru

Zakladatelem a sólistou Ambroš Ladies Orchestra (ALO) je Miroslav Ambroš, přední český houslista a poslední žák a umělecký spoluhráč legendárného Mistra Josefa Suka.

 

V říjnu 2018 sklidil soubor Ambroš Ladies Orchestra velký úspěch a standing ovation na slavnostním koncertě pod záštitou Generálního honorárního konzulátu České republiky v Monaku a Prince Alberta II. Monackého, v proslulé Opéra de Monte-Carlo, v Sále Garnier v Monaku. V prosinci 2018 pak vystoupilo ALO na 3. adventním koncertě České televize v Bazilice Sv. Petra a Pavla na Vyšehradě.

V roce 2019 se již koncertní kalendář orchestru výrazně naplnil a ALO tak vedle festivalu Smetanova Litomyšl vystoupí např. na velkém turné se slavným tenoristou Štefanem Margitou, festivalu Třeboňská nocturna, či na Zahajovacím koncertě televizního festivalu Zlatá Praha. V letošním roce natáčí také své debutové CD k 210. Výročí narození Felixe Mendelssohna- Bartholdyho, na kterém zazní skladatelův 1. houslový koncert d moll ve kterém orchestr doprovodí Miroslava Ambroše a Koncert d moll pro housle a klavír, opět v podání zakladatele ALO a klavíristy Ivo Kahánka. Pro příští rok se již mimo jiné plánuje koncertní turné se zpěvačkou Dagmar Peckovou.

 

www.ambrosorchestra.cz

 

Program

Na programu uslyšíte skladby od  Antonia Vivaldiho, F. Mendelssohna-Bartholdyho, A. Dvořáka, A. Bazziniho, atd.

 

Vstupenky

Ceny

Ceny vstupenek jsou 350 Kč (sponzorská vstupenka) a 300 Kč (samostatná vstupenka).  Na plánku divadla jsou vyznačena místa pro sponzorské vstupenky.

 

Prodej a rezervace

Vstupenky je možné zakoupit od září, každý všední den na recepci Salesiánského centra od 9 do 20 hodin. Rezervace na e-mail: spackova@sdb.cz. Rezervované vstupenky je nutné zaplatit hotově nebo převodem na č. ú. veřejné sbírky 2701348797/2010 do 21. října 2019.

 

Platba

Rezervované vstupenky je nutné zaplatit hotově nebo převodem na č. ú. veřejné sbírky 2701348797/2010 do 21. října 2019. Po tomto datu budou nezaplacené vstupenky vráceny opět do prodeje pro další zájemce.

 

  1. a) Platba v hotovosti

Od září na recepci Salesiánského centra, Kobyliské nám. 640/11, 182 00 Praha 8 – Kobylisy, každý všední den od 9 do 20 hodin. Současně obdržíte i zakoupené vstupenky. 

 

  1. b) Platba převodem na účet
    Pokud se rozhodnete pro platbu převodem, nejprve si ověřte Vaši rezervaci na

e-mail: spackova@sdb.cz nebo telefonu 734 648 946, 283 029 311.

Pokud Vám rezervaci potvrdíme, provedete platbu, nejpozději do 21. října 2019 
na č. ú. 2701348797/2010.


Do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte své jméno, počet vstupenek a písmena AS (sponzorská vstupenka) nebo AV (samostatná vstupenka), abychom mohli platbu identifikovat.
1 sponzorská vstupenka 350 Kč, 1 samostatná vstupenka 300 Kč.

Po zaplacení, prosím, napište krátkou zprávu o provedení platby na e-mail: spackova@sdb.cz


V případě, že platíte vstupenky převodem, je možné je vyzvednout kdykoliv po zaplacení na recepci Salesiánského centra nebo v den koncertu před koncertem přímo v Salesiánském divadle u našich dobrovolníků. Vstupenky budou připraveny v obálce na Vaše jméno.

 

Storno podmínky
Vstupenky je možné vrátit maximálně do 7 pracovních dní před datem plánovaného koncertu. Po tomto termínu již vstupenky nemohou být proplaceny a náhradníky nezajišťujeme!

 

Účel prostředků získaných beneficí

90 % ze vstupného bude věnováno na rekonstrukci vstupních prostor do Salesiánského centra. Informace zde: rekonstrukce vstupních prostor

Plánek divadla - ceny vstupenek

ALO-planek-divadla-benefice-05112019-150dpi.jpg