Vrtule


Logo-OPZ-barevne.jpg

Vrtule

Naše organizace je prostřednictvím Nízkoprahového klubu Vrtule zapojena do projektu „Společně a odborně v Praze – podpora spolupráce a kvality nízkoprahových sociálních služeb“, reg. č. CZ.03.2.63/0.0/0.0/19_099/0015187, který realizuje Česká asociace streetwork, z.s., a který je zaměřen na podporu rozvoje kvality v nízkoprahových soc. službách pracující formou kontaktní práce prostřednictvím nastaveného systému podpory. Projekt dále vytváří síť jako platformu pro spolupráci soc. služeb mezi sebou a s veřejnou správou a samosprávou. Součástí projektu je pilotování metodiky evaluačního nástroje pro služby a vytvoření materiálu doporučených postupů pro nízkoprahové soc. služby. Projekt je realizován na území hl. města Prahy a zapojí se do něj 24 nízkoprahových soc. služeb.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií a podpořen z Operačního programu Zaměstnanost.

Informace k provozu NZDM klubu Vrtule

Klub Vrtule je v současné době otevřen:

 

Nízkoprahový klub je bezpečný prostor, kde mohou mladí lidé trávit volný čas, realizovat své zájmy, popovídat si s druhými či najít radu a pomoc u pracovníků. Klub je dobrovolný a bezplatný, je možné přijít a odejít kdykoliv a bavit se jakkoliv, pokud jsou respektováni ostatní a základní pravidla klubu.

Otevírací doba klubu
Po až Čt 15.00–19.00 h

Provozní doba terénu
Heliport Po a ST 13.30–17.00 h
Vrtulka Út a Čt 15.00–19.00 h


Leták ke stažení zde                                                                                                        Leták ke stažení  zde                                             

Vrtule-A4-plakatek-01-05022020-WEB.jpg

Letak-Vrtule-harmonika-pro-web-2v1.jpg